[OSM-talk-nl] Fietsknooppuntennetwerk Midden Delfland
Gert Gremmen
Administrator at ce-test.info
Sun Mar 2 09:58:59 UTC 2008
Hoi allen,
Ik heb gisteren inderdaad een rondje schipluiden gedaan. Bij
mij was de wind flink tegen op de heenweg, (langs het golfterrein)
Heb de knooppunten op de wiki gezet.
Ik wilde gaan starten met het relationeel taggen van de routes.
Voorstel:
type = route
network = bicycle
network = rcn
name= md-xx-yy waarin:
md = afkorting midden delfland
xx = knooppunt vanaf
yy = knooppunt naar
Ik denk dat dat iha voor de knooppunten in
dit type netwerk een goede tagging is. De md
afkorting voorkomt verwarring met andere knooppunten.
Voor de nationale routes
die hier ook lopen
geven we dan aanvullend (?)
network = rcn
name = LF31 , LF11 etc
Voor lokale rondjes met een naam
is dat dan tevens:
network = rcn
name = brandersstadroute , prinsenroute enz
Correcties, aanvullingen SVP
Wie schets nog even hoe het dan gaat met meerdere routes op een traject ??
Gert
________________________________
Van: talk-nl-bounces at openstreetmap.org namens Joris Meijerink
Verzonden: za 1-3-2008 18:38
Aan: OpenStreetMap NL discussion list
Onderwerp: [OSM-talk-nl] Fietsknooppuntennetwerk Midden Delfland
Vanmiddag ff op de fiets gezeten.
De heenweg was prettig, op de terugweg was de tegenwind toch meer dan ik
verwacht had :)
Maar goed dat mocht de pret niet drukken.
Het volgende rondje heb ik gedaan en ingevoerd:
57-58-64-65-69-68-63-59-58
Eugene, wat had jij al gefietst?
Gert, wat had je al gedaan in Schpluiden? Aangezien je daar de foto van
de kaart vandaan hebt.
Joris "met frisse neus" Meijerink
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20080302/a59b58b0/attachment.htm>
More information about the Talk-nl
mailing list