[OSM-talk-nl] nationale fietsroute error 500
Gert Gremmen
Administrator at ce-test.info
Sun Mar 9 20:11:37 UTC 2008
Nog een bug in josm
Bij het editen van een relatie
Mag je niet de deleteknop (in de relatie editor) gebruiken als er
geen member is geselecteerd: crash!
Gert
-----Oorspronkelijk bericht-----
Van: talk-nl-bounces at openstreetmap.org
[mailto:talk-nl-bounces at openstreetmap.org] Namens Martijn Verwijmeren
Verzonden: zondag 9 maart 2008 20:33
Aan: OpenStreetMap NL discussion list
Onderwerp: Re: [OSM-talk-nl] nationale fietsroute error 500
Hallo,
Server Error 500 (Internal Server Error) kan van alles betekenen. Maar
het
feit dat je hem zowel bij uploaden als downloaden krijgt wijst er
volgens mij
op dat de server om een andere reden (dan LF1) in de knoop zit. Gewoon
te
druk of zo.
Ik zou da data bewaren en het over een paar uur of morgen nog eens
proberen.
Als je foute/onbruikbare data probeert te uploaden dan krijg je meestal
Server
Error 412 (Precondition Failed). Als wat je download en wat al in JOSM
staat
niet bij elkaar passen, dan krijg je geen server errors, maar een
conflict
melding van JOSM.
Groetjes,
Cartinus
On Sunday 09 March 2008 12:15:44 Gert Gremmen wrote:
> Probeer een route deel van de LF1 te uploaden:
>
> Server Error 500
>
> Kennelijke bestaat de LF1 al in de OSM database en wordt
> deze niet ge-merged.
> Ook downloaden gaat nu niet meer zolang ik LF1 relatie in JOSM
> heb en de bounding box een ander deel van de LF1 heeft ???
> Server error 500
>
> Gert
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list