[OSM-talk-nl] wegen op industrieterrein
Sebastiaan Lampo
sebastiaan.lampo at gmail.com
Tue Apr 7 21:17:15 UTC 2009
Oeps. Ik gebruik hiervoor altijd highway=residential.
Uit de engelstalige wiki had ik begrepen dat unclassified een
verbindingsweg tussen is zonder classificatienummer. Ik bezie die dus
als een doorgaande weg, waar een residential eigenlijk lokaal is.
Ik zie industrieterreinen dan ook gewoon als een lokaal straatje, waar
toevallig bedrijven langs liggen ipv huizen..
wat moet het nu eigenlijk zijn?
Groeten,
Sebastiaan
On 07/04/2009, Floris Looijesteijn <osm at floris.nu> wrote:
> > 2009/4/7 Lennard <ldp at xs4all.nl>:
> >> Waarom zou highway=unclassified niet passend zijn?
> >
> > Geen idee, ik dacht dat er misschien een speciale tag voor
> > industriewegen was. Quod non blijkbaar.
> >
> > bedankt voor het antwoord!
> > Dieter
>
>
> En bij voorkeur natuurlijk een landuse=industrial en omheen.
>
> Groet,
> Floris
>
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
>
More information about the Talk-nl
mailing list