[OSM-talk-nl] dorpscentrum verzopen
ce-test, qualified testing bv - Gert Gremmen
g.gremmen at cetest.nl
Wed Apr 29 15:43:34 UTC 2009
Geen relatie gebruiken....
De huidige server kan daar nog niks mee.
Heb ik ook al eens gemerkt en gemeld, maar
daar is nog niets mee gedaan.
Gewoon 2 of meer gesloten polygonen gebruiken,
Waarbij de binnenste de omgekeerde draairichting heeft.
Je kan ook 2 polygonen in de vorm van een C
gespiegeld tegen elkaar leggen en de 8 hoekpunten
mergen om een eiland te maken.
De huidige server kan daar nog niks mee.
Heb ik ook al eens gemerkt en gemeld, maar
daar is nog niets mee gedaan.
Gert gremmen
-----Oorspronkelijk bericht-----
Van: talk-nl-bounces at openstreetmap.org
[mailto:talk-nl-bounces at openstreetmap.org] Namens YRS
Verzonden: woensdag 29 april 2009 16:53
Aan: talk-nl at openstreetmap.org
Onderwerp: [OSM-talk-nl] dorpscentrum verzopen
Weet iemand waarom Mapnik ons dorpcentrum ineens laat onderlopen? Het is
door een soort eiland doordat de omsluitenden vaarten op elkaar uit
komen. Ik heb daarvoor een Relation gebruikt volgens "het boekje". Het
werd in eerste instantie ook goed gerenderd maar ineens is er alleen
maar water. Is er iets veranderd en moet ik iets aanpassen?
http://www.openstreetmap.org/?lat=51.98916&lon=4.50128&zoom=17&layers=B0
00FTF
Vast dank voor de reactie
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list