[OSM-talk-nl] Friese en carnaval layer werken niet meer.
Roeland Douma
unix at rullzer.com
Sun Jan 25 17:38:19 UTC 2009
Dat is mijn schuld geweest. Dit omdat ik osm2pgsql moest updaten om de nieuwe
stylesheet te kunnen gebruiken en correct te kunnen renderen. Dus vandaar.
Ik heb eerst wel de default.style overgenomen maar door mijn toedoen heeft
subversion deze waarschijnlijk overschreven. Dus mijn excuses. Heb net de
default.style geupdate zodat deze weer up to date is. Dus vanaf morgen zal
alles weer goed moeten verschijnen.
Groet,
--Roeland
On Sunday 25 January 2009 18:12:01 Martijn van Oosterhout wrote:
> Het schijnt dat op verzoek van ene "rullzer" is de default style voor
> osm2pgsql veranderd naar iets dat niet die velden heeft.
>
> Ik kan het natuurlijk terug zetten, maar het lijkt wel handig om te
> begrijpen waarom het zowiezo veranderd is.
>
> Mvg,
>
> On Sun, Jan 25, 2009 at 3:09 PM, Theun <theun.mail at gmail.com> wrote:
> > Ik wil graag weer eens aandacht vragen voor het renderen van de friese
> > layer.
> > Eerst was het zo dat alle plaatsen getoond werden en had een plaats een
tag
> > name:fy, dan werd deze gebruikt ipv de normale name tag. Dit leverde een
> > mooie kaart op.
> > Op een gegeven moment werden alleen nog maar de plaatsen met een tag
name:fy
> > van een naam voorzien. Plaatsen die al officiƫel een friese naam hebben en
> > zonder name:fy (waarom zou je dat dubbel doen) werden niet meer gerenderd.
> > Dit vond ik al wat minder, eigenlijk al zeer onwerkbaar.
> >
> > Nu wordt er echter helemaal geen naam meer gerenderd op de friese layer,
en
> > ook niet op de carnaval layer (die binnen enkele weken ook wel weer
actueel
> > zal worden). Ook geen straatnamen e.d. Dit lijkt me helemaal niet de
> > bedoeling.
> >
> > Groeten Theun,
> >
> >
> > _______________________________________________
> > Talk-nl mailing list
> > Talk-nl at openstreetmap.org
> > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
> >
> >
>
>
>
> --
> Martijn van Oosterhout <kleptog at gmail.com> http://svana.org/kleptog/
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
>
More information about the Talk-nl
mailing list