[OSM-talk-nl] Een toegangelijker OSM, deel 2
Rejo Zenger
osm-talk-nl at subs.krikkit.nl
Sat Jul 11 06:04:37 UTC 2009
++ 08/07/09 13:33 +0200 - Philip Homburg:
>
>- In Nederland wordt een vrijliggend fietspad getagd als een losse cycleway.
> Maar dan weet de navigatie software niet dat je daar wel verplicht bent
> om te fietsen.
Een vrijliggend fietspad wordt taaged als "highway:cycleway" [1]. Waarom
zou het niet duidelijk zijn voor navigatiesoftware dat je daar verplicht
bent om te fietsen [2]?
[1] Toch? :P)
[2] Of lopen bij gebrek aan voetpad en trottoir en afwezigheid van een
verbodsbord?
--
Rejo Zenger . <rejo at zenger.nl> . 0x21DBEFD4 . <https://rejo.zenger.nl>
GPG encrypted e-mail prefered.
-------------- next part --------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: signature.asc
Type: application/pgp-signature
Size: 827 bytes
Desc: Digital signature
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20090711/554d5f3e/attachment.sig>
More information about the Talk-nl
mailing list