[OSM-talk-nl] pier tagging
Philip Homburg
pch-osm-talknl at u-1.phicoh.com
Mon Jul 27 18:45:55 UTC 2009
In your letter dated Mon, 27 Jul 2009 20:32:52 +0200 you wrote:
>- Bij onder meer jacht- en woonboothavens heb je geregeld dat er een
> stijger en/of pier ergens op het land begint en een aardig stuk het
> meer of plas inloopt. Deze tag je met "highway: footway, man_made:
> pier" of iets dergelijks. Wat me niet duidelijk is, is wat er gebeurt
> op grensgebied van land en water. Met andere woorden, daar waar de
> area met "natural:water" begint, hoort daar nog een "connecting node"?
Ik weet niet of het ergens staat, maar ik denk dat binnen iedere layer je
een planaire graaf moeten hebben. Dus de steiger is of boven het water (daar
valt misschien wel wat voor te zeggen) of hij doorsnijdt de grens tussen land
en water (en dan heb je daar dus een node).
>- <http://www.openstreetmap.org/browse/way/7373424> geeft in Keep Right
> een issue (points die meerdere keren gebruikt zouden worden). Ik zie
> dat probleem niet met de Validator in JOSM. Is hier nou nog een
> probleem?
Nu niet meer?
More information about the Talk-nl
mailing list