[OSM-talk-nl] pier tagging
Rejo Zenger
osm-talk-nl at subs.krikkit.nl
Mon Jul 27 18:54:06 UTC 2009
++ 27/07/09 20:45 +0200 - Philip Homburg:
>
>Ik weet niet of het ergens staat, maar ik denk dat binnen iedere layer je
>een planaire graaf moeten hebben. Dus de steiger is of boven het water (daar
>valt misschien wel wat voor te zeggen) of hij doorsnijdt de grens tussen land
>en water (en dan heb je daar dus een node).
Ok. Dus, de regel is: als een way een andere way kruist in hetzelfde
vlak, dan *moet* er op de op de kruising van die twee ways een node
aanwezig zijn. Als een way een andere way in een andere laag kruist, dan
hoort daar geen node (in ieder geval niet geshared). [1]
>
>>- <http://www.openstreetmap.org/browse/way/7373424> geeft in Keep Right
>> een issue (points die meerdere keren gebruikt zouden worden). Ik zie
[...]
>
>Nu niet meer?
Nope. :)
[1] En ook dat ook iets nieuws in Keep Right IIANM: "layer conflicts",
zie <http://keepright.ipax.at/report_map.php?error=4696831>.
--
Rejo Zenger . <rejo at zenger.nl> . 0x21DBEFD4 . <https://rejo.zenger.nl>
GPG encrypted e-mail prefered.
-------------- next part --------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: signature.asc
Type: application/pgp-signature
Size: 827 bytes
Desc: Digital signature
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20090727/dfaf8092/attachment.sig>
More information about the Talk-nl
mailing list