[OSM-talk-nl] pier tagging
Christiaan Welvaart
cjw at daneel.dyndns.org
Mon Jul 27 22:45:36 UTC 2009
On Mon, 27 Jul 2009, Lambert Carsten wrote:
> On Monday 27 July 2009 22:05:51 Lennard wrote:
>> Hans van Wijk wrote:
>>> Maar weet iemand de reden daarvoor ook?
>>
>> Een brug loopt in het algemeen niet door tot op een kruising.
> Ik ken anders in Amsterdam genoeg voorbeelden.
>
> Die regel (3 of meer wegen bij een kruispunt moeten alle dezelfde layer
> hebben) vindt ik niet goed. Overal stukjes weg toevoegen bij ongeveer alle
> bruggen in Amsterdam is onzinnig. Misschien dat keepright blij wordt als alle
> bruggen layer=0 krijgen en alle waterways en natural=water layer=-1 !
> Dat moeten wij volgens mij ook niet doen.
Toch is dat de situatie: het straatnivo ligt al gauw een meter boven de
gemiddelde waterstand, en bruggen waar geen schepen onderdoor hoeven
liggen vaak op straatnivo dus zijn (eigenlijk) niet level=1 maar level=0.
Het probleem is misschien dat die levels vooral gebruikt worden om dingen
netjes te kunnen stapelen bij het renderen. Het is de vraag of waterways
e.d. met level=-1 goed gerenderd worden.
Christiaan
More information about the Talk-nl
mailing list