[OSM-talk-nl] nlr webservices
Milo van der Linden
milo at opengeo.nl
Mon May 18 11:15:33 UTC 2009
Ik heb het bestand projection.java en aanverwanten bekeken.
De inspanning die nodig is voor ondersteuning van RD is volgens mij
eigenlijk te groot:
RD is een stereografische (cartesische: x/y) projectie. Alle andere
projecties zijn zogenaamde Geografische projecties (lat/lon) de
methodiek van coördinaat berekening is wezenlijk anders en vergt een
complete rewrite van de projectie functionaliteit in JOSM.
Ik geef er dus de voorkeur aan eerst met nlr contact te zoeken om te
kijken of er ondersteuning voor wgs84 in kan, dit lijkt me een
eenvoudiger traject.
Lennard wrote:
> Milo van der Linden wrote:
>
>> Er is een maar....
>>
>> de ASTER laag wordt alleen aangeboden in het RD projectiestelsel :(
>> Voor het editten in b.v. JOSM is dit dus niet bruikbaar.
>>
>
> Niet? Ik zie steeds meer projecties in JOSM opduiken, zoals pas geleden
> de 'Swiss Grid', en om de exact zelfde reden als wij het nu zouden willen:
>
> http://josm.openstreetmap.de/ticket/2540
>
> Ik denk dat er genoeg interesse zal zijn voor RD in JOSM.
>
> Milo: kun jij iets met die java code in dat ticket? Is dat nog makkelijk
> aan te passen voor RD, door er wat projectiecode in te veranderen?
>
>
>> Wellicht de moeite om eens te vragen of ze dit ook in WGS4 kunnen hosten.
>>
>
> Ik denk dat we meer kans maken met betere editor support. In Potlatch
> zal het waarschijnlijk niet gaan lukken op korte termijn, maar hoe gaat
> Merkaartor met projecties om?
>
>
More information about the Talk-nl
mailing list