[OSM-talk-nl] intransparantie m.b.t. rechtmatigheid geimporteerde data
Freek
freek_osm at vanwal.nl
Tue Nov 24 08:47:57 UTC 2009
On Tuesday 24 November 2009 09:42:38 Roeland Douma wrote:
> On Tue, 24 Nov 2009 09:28:45 +0100 (CET), Stefan de Konink
>
> <stefan at konink.de> wrote:
> > On Tue, 24 Nov 2009, Freek wrote:
> >> On Monday 23 November 2009 23:02:50 Stefan de Konink wrote:
> >> > Oftewel kijk eens op onze blog terug;
>
> http://blog.openstreetmap.nl/index.php/2009/03/02/een-mirror-en-nieuwe-data
>
> >> Hee, ik lees daar dat er ook hoogte-informatie beschikbaar is, waarom
>
> is
>
> >> dat
> >> niet meegenomen bij de import?
> >
> > Datamodel osm suckt ;)
>
> Probleem is vooral dat de hoogte in 3dShapes wat te wensen overlaat.
>
> * Tussen twee huizen kan zomaar >3 meter hoogte verschil zitten. Terwijl
> het toch vrijwel identieke huizen zijn (voor mijn niet-timmermans oog dan)
> * Hoogtes zijn relatief ten opzichte van het NAP niet ten opzichte van de
> grond. En daar we geen "mooi" hoogte bestand hebben daarvoor is het erg
> lastig hoogte gokken.
Ok, dat verduidelijkt.
--
Freek
More information about the Talk-nl
mailing list