[OSM-talk-nl] huisnummers controle
Rejo Zenger
osm-talk-nl at subs.krikkit.nl
Tue Oct 6 13:12:33 UTC 2009
++ 06/10/09 15:03 +0200 - Floris Looijesteijn:
>
>ik blijf voor de normale straten voorlopig geloven in de interpolatielijnen.
>het kan mij echt niet boeien waar een huis precies is, 100 meter is goed
>genoeg. je kunt in de steden toch bijna nooit voor de deur parkeren.
[...]
Hoe wel ik denk ik iets nauwkeurig werk dan 100 meter is mijn overweging
gelijk. Dingen die in dit stadium interesant zijn, is bijvoorbeeld weten
of voor een bepaald huisnummer op een kruising of T-splitsing links of
rechts moet, aan welk straatkant de even nummers zijn, etc.
IMHO is het belangrijk (essentieel eigenlijk) dat die huisnummers er in
komen te staan. De nauwkeurigheid op de meter (kan dat eigenlijk wel,
anders dan met een overlay van een satelietfoto?) en dergelijke zijn wat
mij betreft een latere zorg.
--
Rejo Zenger . <rejo at zenger.nl> . 0x21DBEFD4 . <https://rejo.zenger.nl>
GPG encrypted e-mail prefered.
-------------- next part --------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: signature.asc
Type: application/pgp-signature
Size: 827 bytes
Desc: Digital signature
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/attachments/20091006/869c8a1f/attachment.sig>
More information about the Talk-nl
mailing list