[OSM-talk-nl] Startpunt lwn Wandelroute
robert at elsenaar.info
robert at elsenaar.info
Sun Aug 29 14:43:50 UTC 2010
Ach ja, uitzonderingen bevestigen de regel. Natuurlijk voeg je niet zo
veel startpunten toe. Toch denk ik dat de meeste wandelingen wel een
officieel startpunt hebben en dus een startnode kunnen krijgen.
Alle wandelingen die geen rondgang zijn, hoeven uiteraard geen
startnode te hebben. Daar zijn automatisch twee start- en eindnodes.
gr
Robert
Quoting Cartinus <cartinus at xs4all.nl>:
> Sommige routes hebben simpelweg geen herkenbaar officieel begin. Om de
> Westbroekroute van de ANWB als voorbeeld te nemen.
>
> Er is nergens een officieel informatiepaneel. Hij komt wel langs twee
> parkeerplaatsen (aan het begin en einde van het Bert Bospad) en langs een
> handvol bushaltes in Westbroek, Oud-Maarsseveen en Tienhoven.
>
> Dan ga ik echt geen zeven startnodes in de route stoppen. Een hypothetische
> tripplanner moet maar intelligent genoeg zijn om die parkeerplaatsen en
> bushaltes te vinden. Ze staan tenslotte ook in OSM.
>
> Ook bij routes die niet rond lopen heb ik nergens een startpunt in de relatie
> gestopt. Het lijkt me vrij duidelijk waar die starten.
>
> --
> m.v.g.,
> Cartinus
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
>
More information about the Talk-nl
mailing list