[OSM-talk-nl] Probleem met mapnik rendering voor EPSG:28992
Lennard
ldp at xs4all.nl
Fri Mar 5 22:26:29 UTC 2010
Just van den Broecke wrote:
> Dit en <Map> zijn de enige plekken waar 28992 wordt gebruikt. Tilecache
> zal iets soortgelijks doen (gaat via WMS 28992 request).
Na een kort overleg op irc, komen we tot de conclusie dat dit
waarschijnlijk gerelateerd is aan http://trac.mapnik.org/ticket/308.
Met andere woorden: proj4 vindt de shapefile niet 100% goed om te
herprojecteren, en mapnik dropt hem daardoor.
Je kunt proberen om de processed_p/shoreline_300 vooraf al te
herprojecteren naar 28992. Voor de snelheid is dit sowieso aan te raden.
Eventueel in ogr2ogr clippen naar de extent van RD, want ver buiten onze
regio zal het er niet zo best meer uitzien.
Extent van planet-benelux in RD:
select ST_Extent(ST_Transform(way,28992)) from planet_osm_line;
st_extent
---------------------------------------------------------------------------
BOX(-68410.3434188713 153865.862287649,295804.476664188 636639.887598609)
--
Lennard
More information about the Talk-nl
mailing list