[OSM-talk-nl] Probleem met mapnik rendering voor EPSG:28992
Just van den Broecke
just at justobjects.nl
Fri Mar 5 22:51:04 UTC 2010
Ja dit is precies waar ik net mee bezig ging: clippen naar RD extent en
dan herprojecteren. Iets als
ogr2ogr -f "ESRI Shapefile" -s_srs EPSG:... -t_srs EPSG:28992 -spat
${extent} ${dstShp} ${srcShp}
Bedankt voor de hulp alvast! Ik laat weten hoe dit verder verloopt.
groet,
Just van den Broecke
Lennard wrote:
> Just van den Broecke wrote:
>
>> Dit en <Map> zijn de enige plekken waar 28992 wordt gebruikt. Tilecache
>> zal iets soortgelijks doen (gaat via WMS 28992 request).
>
> Na een kort overleg op irc, komen we tot de conclusie dat dit
> waarschijnlijk gerelateerd is aan http://trac.mapnik.org/ticket/308.
>
> Met andere woorden: proj4 vindt de shapefile niet 100% goed om te
> herprojecteren, en mapnik dropt hem daardoor.
>
> Je kunt proberen om de processed_p/shoreline_300 vooraf al te
> herprojecteren naar 28992. Voor de snelheid is dit sowieso aan te raden.
> Eventueel in ogr2ogr clippen naar de extent van RD, want ver buiten onze
> regio zal het er niet zo best meer uitzien.
>
> Extent van planet-benelux in RD:
> select ST_Extent(ST_Transform(way,28992)) from planet_osm_line;
> st_extent
> ---------------------------------------------------------------------------
> BOX(-68410.3434188713 153865.862287649,295804.476664188 636639.887598609)
>
>
More information about the Talk-nl
mailing list