[OSM-talk-nl] Fietsknooppuntenrelaties in Nederland
Jeroen Muris
jeroen at tweejee.net
Tue Nov 1 20:06:43 UTC 2011
Hmmm, even dacht ik dat ik die iemand geweest zou kunnen zijn... Dat zou
betekenen dat ik afgelopen voorjaar [1] iets te enthousiast aan het
samenvoegen ben geweest. Mijn acties concentreerden zich echter rond de
zuidwest kant van Utrecht, op de grens met Zuid-Holland. Pfff...
Wel kwam ik bij het uitzoeken of ik ergens de mist was ingegaan nog
enkele routes rond Hilversum tegen die ik 'verhuisd' heb [2].
Groet,
J-----.
[1] http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-nl/2011-April/012695.html
[2] http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/9715997
Op 31-10-2011 22:12, Cartinus schreef:
> Ik heb net alle knooppunten van het netwerk Gooi- en Vechtstreek uit het
> Fietsroutenetwerk provincie Utrecht gehaald. Geen idee waarom iemand een
> netwerk in de provincie Noord-Holland, waar ze overigens een heel andere
> stijl van knooppuntborden hebben, aan het Utrechtse netwerk toe heeft
> toegevoegd.
>
More information about the Talk-nl
mailing list