[OSM-talk-nl] nationaalgeoregister WFS service query
Martijn van Exel
m at rtijn.org
Tue Oct 15 21:57:38 UTC 2013
hoe werkt http://geodata.nationaalgeoregister.nl/bestuurlijkegrenzen/wfs?version=1.0.0&SERVICE=WFS&VERSION=1.0.0&REQUEST=GetFeature&TYPENAME=bestuurlijkegrenzen:gemeenten_2012&SRSNAME=EPSG:28992
voor je?
2013/10/15 nouwsfam <nouwsfam at xs4all.nl>:
> Is er iemand die mij een voorbeeld kan geven van hoe ik de
> gemeentegrenzen_2012 uit de WFS service van geodata.nationaalgeoregister.nl
> kan krijgen? Ik krijg foutmeldingen van de server, die ik niet snap. Ik kan
> nergens documentatie of voorbeelden vinden.
>
> Ik heb het onderstaande (onder meer) uitgeprobeerd:
>
> var gemeenteGrenzenLayer = new OpenLayers.Layer.Vector(
> "Gemeentegrenzen",
> {
> strategies: [new OpenLayers.Strategy.BBOX()],
> styleMap : gemeenteGrenzenStyleMap,
> protocol: new OpenLayers.Protocol.WFS({
> version: "1.1.0",
> url:
> "http://geodata.nationaalgeoregister.nl/bestuurlijkegrenzen/wfs",
> request: "GetFeature",
> featureType: "bestuurlijkegrenzen:gemeenten_2012",
> srsName: "EPSG:28992",
> featureNS: "http://bestuurlijkegrenzen.geonovum.nl",
> geometryName: 'geometrie'
>
> })
> }
> );
> map.addLayer (gemeenteGrenzenLayer);
>
>
>
> Het werkt dus niet. De foutmelding is <ows:Exception
> exceptionCode="MissingParameterValue" locator="request">
>
> Dank voor jullie hulp!
>
> PS: de WMS server heb ik wel aan de praat, maar de png's zijn lelijk. Ik kan
> de data ook uit OSM krijgen, maar dit is 6 MB. Daarom wil ik de WFS service
> uitproberen.
>
>
>
>
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
>
--
Martijn van Exel
http://oegeo.wordpress.com/
http://openstreetmap.us/
More information about the Talk-nl
mailing list