[OSM-talk-nl] Postkantoren en quarterly project
Ronald Stroethoff
stroet43 at zonnet.nl
Sun Sep 11 16:10:57 UTC 2016
Ik heb geen problemen.
Overigens, het is mogelijk dat een brievenbus de taq colour=red heeft
gekregen vanwege websites zoals http://demo.f4map.com die proberen om
stadsdelen in 3D te laten zien.
Dergelijke websites weten standaard niet het verschil tussen Duitse
brievenbussen (geel) en Nederlandse brievenbussen (rood) en hebben daarom
moeite om de diverse brievenbussen in de juiste kleur te laten zien.
Robbie Koers wrote:
> Ik neem aan dat de edit van aanstaande woensdag gewoon door kan gaan?
> Alle brievenbussen die de tag operator=PostNL moeten hebben krijgen die
> tag ook. Voor de rest laat ik alle ander tags zoals ze zijn.
>
> Dan het volgende: de postkantoren. Échte postkantoren bestaan eigenlijk
> niet meer in Nederland, PostNL heeft allerlei kleine pakketpunten en
> servicepunten door heel Nederland in allerlei verschillende winkels. Het
> lijkt me inderdaad handig om dit misschien door middel van een quarterly
> project te doen (is hier misschien een Nederlandse term voor?). Als
> iedereen in zijn eigen buurt de brievenbussen en pakketpunten tagt, zijn
> we al een heel stuk verder.
>
> Robbie
> _______________________________________________
> Talk-nl mailing list
> Talk-nl at openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list