[Talk-cz] Nedělitelné mezery v názvech ulic
Karel Volný
kavol na seznam.cz
Pátek Leden 19 12:51:42 UTC 2018
> Ja chci a chci a chci ... to je presne tvuj pristup. Nazev se pise
> s mezerou, a znak nedelitelny mezery v zadnych pravidlech ani v zadnych
> datech NEEXISTUJE!
popravdě, přístup, kdy někdo normálně vyjádří své zbožné přání, je mi
podstatně sympatičtější, než když někdo něco označuje za prostý fakt, bez
důkazu a ve zjevném rozporu s realitou - pakliže "v zadnych datech
NEEXISTUJE", zřejmě neexistuje ani tato diskuse, neboť ta se rozvinula pod
mailem o tom, že v datech OSM nějaké ty nbsp máme ...
...
> > > Ve skutecnosti ma trebas dolar znak pro svoji menu, ale v OSM by
> > > nikdy nikde byt nemel, tam by mel byt kod meny. Opet je to vec
> > > renederu.
> >
> > E? Kde v OSM se v jakém kontextu [ne]vyskytuje jaký znak pro měnu a co s
> > tím má společného renderer? Jako že když existuje podnik ?Vše za $0,99?,
> > tak tam mám psát ?Vše za USD0,99? a je věcí rendereru, aby to vykreslil
> > správně, nebo jakožecože?
>
> Ne, to je jen o tom ze podle vseho naprosto nerozumis tomu jak databaze
> (a OSM neni nic jineho) funguji. Protoze v datech ma byt castka a
> oznaceni meny ... zvlast.
rád bych viděl nějakou vzorovou implementaci toho nehloupého SW, ve které bude
fungovat výše uvedený příklad, s tím, že označení měny bude zvlášť
když tedy, ještě jednou zdůrazňuji z citace: "... v OSM by NIKDY NIKDE byt
nemel ..."
K.
------------- další část ---------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: signature.asc
Type: application/pgp-signature
Size: 195 bytes
Desc: This is a digitally signed message part.
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20180119/57e355f8/attachment.sig>
Další informace o konferenci talk-cz