[Talk-cz] Detekce budov s chybnou geometrií
majka
majka.zem+talk na gmail.com
Pátek Leden 19 13:53:52 UTC 2018
Existuje nějaká možnost, jak zjistit podobné problémy (obrázek situace před
x po, narychlo grabnuto než se zaktualizuje, takže každé je jiné přiblížení
a nová situace ještě není definitivní):
Zdroj těch problematických budov je KM jak situace před, tak i situace po,
zrovna jsem to opravovala při trasování budov chybějících podle RUIAN.
Tyhle tam nejsou, ale podle KM jdou v pohodě zakreslit. Ty původní měly i
source:km, jen dotyčného nějak nenapadlo, jak by ta budova musela vypadat...
Narazila jsem na to náhodou, většinou spíš nacházím výrazně posunuté budovy
natrasované z minulosti, tohle vidím poprvé v takovém množství.
Majka
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20180119/bcc8c016/attachment.html>
------------- další část ---------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: budovy.png
Type: image/png
Size: 86374 bytes
Desc: [žádný popis není k dispozici]
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20180119/bcc8c016/attachment.png>
Další informace o konferenci talk-cz