[Talk-cz] Taskman pro poštovní schránky
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Pondělí Leden 29 05:58:47 UTC 2018
---------- Původní e-mail ----------
Od: r00t <r00t na r00t.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 29. 1. 2018 1:35:10
Předmět: Re: [Talk-cz] Taskman pro poštovní schránky
"Ahoj,
Otestoval jsem import schranek a zkontroloval jsem neco malo v Praze.
Zatim v kazdem ctverci byla alespon jedna schranka co se mi nepodarilo najit
(pouzival jsem GE/SV, mapy.cz, IPR orto.. vsechny ostatni byly tam kde mely
byt).
Hodne schranek v POI importeru uplne chybi, pritom vsechny opravdu existuji
(overeno) tak jak jsou v OSM zmapovane. Co s nimi, ma smysl je nejak zpatky
hlasit?
U tech kolem kterych chodim muzu zjistit a doplnit ref (tedy jestli to na
schrance
je nekde napsane...).
"
Ahoj,
docela dost schránek nemá v tom seznamu ČP souřadnice, ale pouze adresu.
Majka použila pro Plzeň reverze geokoding, ale já se k tomu ještě nedostal.
"
Dalsi vylepseni pro POI importer by bylo pokud by umel z taskmanu tahat jake
ctverce jsou uz hotove a jejich rozvrzeni. Pripadne zobrazit i ty schranky
co
existuji v OSM a nejsou v DB.
"
Abych se přiznal, netuším, zda je to možné. Respektive možné to zcela jistě
je, ale záleží, kolik to bude práce.
Kdyby si někdo chtěl hrát, zdojáky POI-importeru jsou na githubu:
https://github.com/mkyral/POI-Importer.github.io
Marián
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20180129/3131e2fd/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz