[Talk-hr] zagreb
Vlatko Kosturjak
kost at linux.hr
Pon Ruj 21 07:00:21 BST 2009
Hm. Da. Cini mi se da su yahoo snimke dosta pomaknute (kao i google).
Tipa, kad sam dodavao ove nove ulice oko muzeja suvremene umjetnosti,
morao sam kemije izvodit da ih pospajam (i.e. pogledaj GPS trace i samu
mapu):
http://www.openstreetmap.org/?minlon=15.9816603&minlat=45.7776594&maxlon=15.9859259&maxlat=45.7810188&box=yes
http://www.openstreetmap.org/user/kost/traces/509733
Ima neko (jednostavno/automatizirano) rjesenje da se to pomakne malo na
pravo mjesto?
Kost
Dražen Odobašić wrote:
> većinom tracean sa Yahoo satelitskih snimaka...
>
> On Sun, Sep 20, 2009 at 12:53:05PM +0200, nixa wrote:
>> Odakle se Zagreb pojavio na karti? Vidim da je dosta toga ucrtano, ali
>> lose. Ceste nisu spojene i tako, nema naziva ulica, ulice uopce ne prate
>> gpx trackove nego su precrtane s neceg, a nije evidentirano iz cega.
>>
>> Dajte neki info.
>
> _______________________________________________
> Talk-hr mailing list
> Talk-hr at openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-hr
More information about the Talk-hr
mailing list