[OSM-talk-nl] map verfraaien
Gert Gremmen
Administrator at ce-test.info
Wed Apr 9 10:31:03 UTC 2008
Stefan
Dat gaat nu al heel aardig in JOSM.
Wat ontbreekt is inderdaad pre-selectie van items.
Hoewel, veelal moeten items in relatie tot de rest worden geplaatst.
Een parkeerplaats graag aan de weg om er te komen, en niet op
het aanpalende fietspad. Een molen liever niet midden op een gebouw.
Alleen als GPS data perfect was (acc <1m) kan je blind plaatsen.
Dus je moet toch steeds een set gerelateerde items downloaden.
Goed zou natuurlijk zijn als alleen het hoofditem editable was.
De rest dus in read-only layers.
Maar dan moet eerst het geheugenprobleem van JOSM worden
opgelost. Meerdere layers en Yahoo erbij wordt JOSM al snel teveel.
Gert
-----Oorspronkelijk bericht-----
Van: talk-nl-bounces at openstreetmap.org
[mailto:talk-nl-bounces at openstreetmap.org] Namens Stefan de Konink
Verzonden: woensdag 9 april 2008 12:15
Aan: osm at na1400.info; OpenStreetMap NL discussion list
Onderwerp: Re: [OSM-talk-nl] map verfraaien
Lambertus schreef:
> Stefan de Konink wrote:
>> ...maar goed nu krijgen we een hele boel 'points of interest' hoe kun
je
>> in JOSM zeg maar alles uitzetten behalve wegen, of bijvoorbeeld
alleen
>> molens laten zien?
>>
> Niet rechtstreeks maar wel met behulp van OSMXAPI, daarmee kun je
> bijvoorbeeld alle molens in Nederland mee downloaden en bewerken in
JOSM.
Dat moet dan maar een snel worden opgelost. Ik vind JOSM nu al gewoon
vreselijk onhandig om mee te werken (incl. mappaint) omdat je zonder dat
je het beseft al fouten kunt maken met data die je helemaal niet wilt
editen.
Als dat nu eens opgelost wordt voor JOSM (meerdere lagen, hiden etc.)
maakt de hoeveelheid data in OSM niet uit.
Stefan
_______________________________________________
Talk-nl mailing list
Talk-nl at openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
More information about the Talk-nl
mailing list