[OSM-talk-nl] Amsterdam, huizenblokken intekenen
Martijn van Exel
mvexel at gmail.com
Wed Apr 16 22:00:19 UTC 2008
Ik corrigeer mezelf: multipolys zijn wel degelijk aan te maken in
potlatch: http://wiki.openstreetmap.org/index.php/Relations/Multipolygon#Potlatch
Het is wel een gedoe maar ik ga het maar eens proberen.
--
martijn van exel -+- mvexel at gmail.com -+- http://www.schaaltreinen.nl/
Op 16 apr 2008, om 23:19 heeft Martijn van Exel het volgende geschreven:
> Het liefst zou ik een multipolygon maken. Ik weet niet of het
> datamodel van OSM dat momenteel toelaat. Potlatch in elk geval niet.
> Tot die tijd doe ik het met gewone dichte polygonen. Overtrekken van
> Yahoo luchtfoto's.
> --
> martijn van exel -+- mvexel at gmail.com -+- http://www.schaaltreinen.nl/
>
> Op 16 apr 2008, om 23:14 heeft Eugene van der Pijll het volgende
> geschreven:
>> Skywave schreef:
>>> Om het echt mooi te maken zou je multipolygons moeten maken om die
>>> inderdaad die binnentuinen mee te maken.
>>
>> Ik zou het niet met multipolygonen doen, maar met vier rechthoeken;
>> langs iedere straat 1. Dat lijkt me makkelijker, en je kan later aan
>> ieder blok huisnummers hangen.
>>
>> Maar je moet gewoon doen wat jou het handigst lijkt, Martijn. Jij
>> bent
>> degene die het werk doet :-)
>>
>> Eugene
>>
>> _______________________________________________
>> Talk-nl mailing list
>> Talk-nl at openstreetmap.org
>> http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-nl
>
More information about the Talk-nl
mailing list